Büki TK- Körmendi DMTE 45:19 (24-6)
2020. 11.14. 14:00 Bük
NB II. Felnőtt

Játékvezetők: Erdélyi Adrienn, Góth Enikő

Körmendi DMTE: Dudora Nikolett (kapus), Somlai Viktória (3), Varga Korinna (2), Zsiga Réka (4),  Őri Tünde (4), Horváth Diána (1), Cser Kitti  Cserék:  Szalai Lili (3)  Farkas Janka (2), Dombóvári Dalma,  Horváth Zsófia,  Nagy Júlia (kapus)

Edző: Varga Andrea, Kiskós Kitti

Hétméteresek: 1/1 ill. 3/1
Kiállítás: 0 perc ill. 0 perc
Nehéz mérkőzés várt a körmendi csapatra, mivel három meghatározó játékosa nélkül utazott a listavezető otthonába. A két csapat közötti különbség már a mérkőzés elején megmutatkozott. A hazaiak villámrajtját a vendégcsapat több kihagyott ziccerrel és eladott labdával könnyítette meg. (20. perc: 16-2) A második félidőben is könnyedén, többnyire indításból lőtte góljait a büki csapat.  A körmendiek megduplázták az első félidőben lőtt góljaik számát, de ez csak az eredmény kozmetikázására volt elegendő.

Varga Andrea edzői értékelése: “A mérkőzés elején megkönnyítettük a házigazdák dolgát, de hát az ilyen mérkőzéseket is le kell játszani. Gratulálok a büki csapatnak.”