Komárom VSE- Körmendi DMTE 32-23 (18:13)

2020. 09. 27. 17:00
NB II. ÉNY női felnőtt

Játékvezetők: Kolarovszki Zoltán, Lábadi János

Körmendi DMTE:   Dudora Nikolett (kapus), Kiskós Kitti (2),  Herczeg Kata (5), Őri Tünde (1), Zsiga Réka (3), Horváth Diána (7), Cser Kitti (2) Cserék:  Anek Janka (kapus) Somlai Viktória (1), Varga Korinna Dombóvári Dalma , Farkas Janka, Horváth Zsófia, Szalai Lili, Binecz Mercédesz (2)

Játékos- edző: Kiskós Kitti,

Hétméteresek: 3/3 ill. 3/2
Kiállítás: 4 perc ill. 6 perc
Nem várta jó előjelekkel a Körmend a mérkőzést, hiszen a listavezető otthonába látogatott. A több volt NBI-es játékost felvonultató vendégek a mérkőzés elején magukhoz ragadták a kezdeményezést, azonban a félidő derekáig nem tudtak tetemesebb előnyre szert tenni. ( 17. perc 10:8) Ekkor egy 5:0-s rohammal elléptek, de a lelkesen játszó körmendi lányoknak sikerült felzárkózni. A második félidőben sem változott a játék képe, az utolsó 3 komáromi gólra nem érkezett válasz, ezzel alakult ki a 9 gólos különbség.

Kiskós Kitti: Gratulálok a lányoknak, helyenként sikerült megrángatni az oroszlán bajszát.