Sárvári Kinizsi SE – Körmendi DMTE 23-21 (10-14)
III. osztályú női ifjúsági mérkőzés
2020. szeptember 19. Sárvár
Néző: 45 fő

Körmend: Anek Janka (kapus), Dombóvári  Dalma (2), Herceg Kata (5), Somlai Viktória (1), Horváth Diána (3), Zsiga Réka (7), Varga Korinna, Csere: Nagy Júlia (kapus), Szalai Lili (1), Farkas Janka (2), Horváth Zsófia

Jól kezdett a körmendi csapat, a félidő közepére 4 gólos előnyt szerzett a sárvári fiatalokkal szemben. (15. perc. 4-8). Ezt a kevésbé eredményes támadójáték ellenére is tartani tudta a félidő végéig a vendégcsapat. A második félidő elején az „öltözőben maradt a körmendi csapat” és a hazaiak egy 7:0-s sorozattal átvették a vezetést. (38. perc: 17-15). Ezt követően szívós munkával ledolgozta hátrányát a vendégcsapat és háromszor is egyenlített. (55. perc: 21-21). A mérkőzés utolsó négy percében azonban a körmendiek a kapott két gólra már nem tudtak válaszolni, így szoros végjátékban – hosszú idő után – nyerni tudott a hazai csapat az ifjúsági bajnokságban.

Edzői értékelés – Kiskós Kitti: “A szótár az egyetlen hely, ahol az eredmény megelőzi a munkát.”