Celldömölki VSE- Vulkán Fürdő- Körmendi DMTE 19:27 (9-14)
2020. 02. 22.. 14:00 Celldömölk
Ifjúsági bajnokság III. osztály

Játékvezető: Atyimov Lajos, Jáger Tamás

Körmendi DMTEAnek Janka (kapus)- Somlai Viktória (5), Herczeg Kata (1), Őri Tünde (2), Zsiga Réka (11), Horváth Diána (4), Szalai Lili (1) Csere: Nagy Júlia (kapus), Varga Korinna (2), Horváth Zsófia, Farkas Janka, Szabó Szonja, Dombóvári Dalma (1)

EdzőVarga Andrea, Kiskós Kitti

Hétméteres: 9/4 ill. 5/2
Kiállítás: 4 perc ill. 4 perc
Magabiztosan kezdte a listavezető körmendi csapat a mérkőzést (6. perc 2:6), azonban a házigazdák kihasználták a védelmi hibákat, így tetemesebb előnyt nem tudott szerezni a vendég. A második félidő elején egyszer még 3 gólra felzárkózott a Celldömölk, azonban a vendégek győzelmét nem veszélyeztették.
Kiskós Kitti: “Magabiztosan nyertünk, annak pedig különösen örülök, hogy az eddig kevesebb játéklehetőséget kapó játékosok is sokat tettek a győzelemért.”