Celldömölki VSE- Vulkán Fürdő- Körmendi DMTE 31:27 (15-14)
2020. 02. 22. 16:00 Celldömölk
NB II. Felnőtt Észak-nyugati csoport

Játékvezető: Atyimov Lajos, Jáger Tamás

Körmendi DMTE: Dudora Nikolett (kapus) – Rábai Alexandra (8), Csépke Dominika (4), Zsiga Réka, Török Eszter (4), Herczeg Kata , Huszár Csenge (2) Cserék: Nagy Júlia (kapus) – Őri Tünde, Horváth Diána (3), Kiskós Kitti (4), Szalai Lili, Somlai Viktória ,Cser Kitti (1),

EdzőVarga Andrea, Kiskós Kitti

Hétméteresek:  3/2 ill. 3/3
Kiállítás: 4 perc ill. 8 perc

Jól kezdődött a mérkőzés, a 4. percben 1-3 állt az eredményjelzőn. Ezt követően is felvàltva estek a gólok, az első félidő közepén 8-8 gólt lőtt mindkét csapat. A szünetben egy gólos hazai előnnyel vonultak pihenőre a csapatok. A 2. félidőt a hazaiak kezdték jobban, 5 gólt lőttek körmendi válasz nélkül. (34. perc: 20-14) Ezután azonban egy 6-1-es rohammal felzárkózott a vendégcsapat. (44. perc: 21-20) Ezt követően kettős emberhátrányba kerültek a körmendiek, melyet jól kihasználva a hazaiak ismét 5 gólos előnyt szereztek, amit – a körmendi csapat 4-0-ás sorozata ellenère – màr megtartottak a mèrkőzés végéig.

Varga Andrea: “Az gyors  indításgólokat szerettük volna elkerülni, itt van mèg javítanivalónk.”
Kiskós Kitti:A mai mérkőzésen már láttam biztató jeleket, de sokat kell még tanulnunk!”