Lébény-Körmendi DMTE 20-28 (10-16)
2019.04.07. 11:00, Mosonszolnok Sportcsarnok
Serdülő III.osztály

Körmendi DMTE: Nagy Júlia, Somlai Viktória (13),Herczeg Kata (3),Faragó Lea (5), Varga Orsolya (1), Varga Korinna (2), Horváth Zsófia (2), Csere: Tompa Rebeka, Szabó Szonja (1),Somogyi Hanna (1)

Edző: Adorján Kinga

Játékvezetők: Szecsődi Dániel, Tóth Johanna

Mérkőzés alakulása: 4.perc (1-5), 14.perc (2-10), 22.perc (8-15), 30.perc (10-20), 41.perc (16-25)

Adorján Kinga edzői értékelése: Az első félidőben a támadás és a védekezés is jól ment a csajoknak. Az ellenfél védekezés taktikájának váltása viszont megzavarta a lányokat. A második félidőben már látszott a lányokon, hogy 2 nap alatt 2-3 meccset játszottak elfáradtunk, de a kezdeti előnynek köszönhetően nyertünk. Gratulálok a csajoknak!”

Somlai Viktória játékos értékelése: „Fáradtan kezdtünk neki a mai mérkőzésnek, mert a hétvégén ez volt a negyedik meccsünk. Nagyon jól játszottunk és különböző felállások voltak. Az elejétől kezdve uraltuk a pályát. Voltak kisebb hullámvölgyeink, de mindenből ki tudtuk hozni a legjobbat.”