Büki TK-Körmendi DMTE 10-32 (5-16)
2019.04.06 14:00, Bük, Városi Sportcsarnok
Serdülő III.osztály

Körmendi DMTE: Nagy Júlia, Somlai Viktória (10), Herczeg Kata (2), Faragó Lea (3), Varga Orsolya (2), Varga Korinna (7), Horváth Zsófia (5), Csere: Somogyi Hanna (2), Szabó Szonja (1), Tompa Rebeka

Edző: Szabó Alexandra

Játékvezetők: Antal Ádám, Bejczi-Pataki Gyöngyi

Mérkőzés alakulása: 3.perc (0-3), 12.perc (1-10), 20.perc (3-16), 30.perc (7-20), 41.perc (7-25)

Szabó Alexandra edzői értékelése a mérkőzésről: A tabella utolsó helyezettjéhez érkeztünk vendégségbe, a 2 pont megszerzése kötelező volt. Lehetőség nyílt új felállások kipróbálására és ennek ellenére a lányok kellő figyelemmel és magabiztossággal játszották végig a mérkőzést. Gratulálok mindenkinek.”

Somogyi Hanna – játékos szemmel: A győzelem nem volt kérdés. Támadásaink gyorsak voltak és nagyrészt góllal végződtek. Védekezésünk kemény és precíz volt. Gratulálok a csapatnak!”