VKLSE Győr-Körmendi DMTE 26-36 (11-21)

2018.12.01. 17:00, Ikrény, Kulturális és Sportközpont

Ifjúsági III. osztály

Játékvezetők: Szecsődi Dániel, Takács Gergő

Körmendi DMTE: Anek Janka(kapus), Somlai Viktória(3), Herczeg Kata(7), Péter Sára(2), Horváth Diána(10), Szalai Lili(2), Zsiga Réka(9), Csere: Nagy Júlia, Varga Orsolya, Varga Korinna(3), Farkas Janka

Edző: Adorján Kinga

Mérkőzés alakulása: 5.perc(2-4), 17.perc (6-10), 28.perc (9-19), 34.perc (13-23), 46.perc (16-28), 50.perc (22-32)

Adorján Kinga, edző, így értékelte a mérkőzést: „A lányok az elejétől fogva gyorsan és fegyelmezetten játszottak. A védekezés összeállt, a támadásokat helyzettel fejeztük be. A második félidőben a lányoknak a fejükbe szállt a nagy gólkülönbség. Meg kell tanulniuk még helyesen kezelni a nagy gólkülönbséget és nem alábecsülni az ellenfelet. Gratulálok a lányoknak.”

Farkas Janka értékelése a mérkőzésről: „A meccset robbanékonyan jó kedvvel kezdtük, amely a játékunkban meg is mutatkozott. Támadásainkat igyekeztünk biztos helyzetekig játszani, amiket jól ki is használtunk. Védekezésünkben voltak hiányosságok, de ezeket a mérkőzés során sikerült kijavítani. A második felidőt figyelmetlenül és pontatlanul kezdtük, ezzel játékunk az ellenkezőjére változott, de a különbséget így is tudtuk tartani. Gratulálok mindkét csapatnak! Megyünk tovább, jövő hétvégén erős ellenfél érkezik hozzánk, mint mindig, a győzelem lesz a cél!