Körmendi DMTE-Komárom VSE 26-17 (10-8)

2018.11.24. 14:00, Körmend Rendészeti SZKI
NB II női felnőtt

Játékvezetők: Gréczi Gergő, Koltai Dániel

Körmendi DMTE: Dudora Nikolett (kapus), Török Eszter (6), Adorján Kinga (4), Kiskós Kitti (8), Huszár Csenge (1), Zsiga Réka (4), Herczeg Kata (2), Csere: Horváth Diána (1), Péter Sára, Cser Kitti (1), Szalai Lili, Anek Janka, Somlai Viktória

Edző: Oláh Sándor

Mérkőzés alakulása: 6. perc (2-2), 12. perc (5-6), 26. perc (9-8), 35. perc (14-8), 47. perc (19-12), 57. perc (24-16)

A mérkőzés első félidejében fej-fej mellett haladtak a csapatok. A hazai csapat nem tudott meglépni, így a félidőre csak két góllal vezettek (10-8). A második félidőben pontosabb passzokkal és jobb védekezéssel növelni tudták az előnyt, s a végére nem forgott veszélyben a fontosnak számító két pont.

Adorján Kinga, a felnőtt csapat kapitánya értékelése a mérkőzésről: „Az elején lassan játszottunk, sokat hibáztunk, de így is tartottuk magunkat s vezettünk a félidő végére. A második félidőben a gólkülönbséget tudtuk növelni, így itthon tartottuk a számunkra nagyon fontos két pontot.”