ETO KC IV. – Körmendi DMTE 38-22 (16-14)

Leány serdülő III. osztály

2018.10.25. 18:00 Győr, Bercsényi Gimnázium

Játékvezetők: Deák Péter, Szakatics Alajos

A mérkőzés alakulása: 8.perc (5-3), 16.perc (11-8), 29.perc (20-15), 42.perc (27-20), 47.perc (33-21)

Körmendi DMTE: Hajós Kata (kapus), Somlai Viktória (3), Herczeg Kata (7), Faragó Lea (9), Varga Korinna (3), Horváth Zsófia, Somogyi Hanna, Csere: Pungor Boglárka, Nagy Júlia, Szabó Regina, Szabó Szonja, Szakács Dzsenifer, Tompa Rebeka

Vezetőedző: Adorján Kinga

Adorján Kinga: “A lányok ezen a mérkőzésen nem voltak ott fejben. A támadás és a védekezés is szörnyű volt. Sajnos 2 emberrel nem lehet meccset nyerni. Megérdemelten nyert a hazai csapat. Mi pedig azon dolgozunk, hogy ezt a meccset elfelejtsük, tanuljunk belőle és több ilyen ne legyen.”

Somlai Viktória értékelése: ” Szerintem elég rosszul játszottunk magunkhoz képest. Siettünk , nagyon sok eladott labdánk volt és sajnos nem is volt meg a kellő fegyelem. Lassan játszottunk s az is rossz volt, hogy a második perctől kezdve ki lett fogva egy emberünk. Fejben nem voltunk ott , de a következő meccseken mindenki jobban fog teljesíteni, ezt megígérhetjük. Hajrá Körmend, gyerünk lányok!!”