Mosonmagyaróvári KCSE U22 30-24 Körmendi DMTE (17:8)

UFM Aréna Mosonmagyaróvár

Vezette: Gáspár Soma, Vörös Bence

Körmendi DMTE: Dudora Nikoletta,Török Eszter,Kiskós Kitti(2/2),Adorján Kinga(9)Horváth Diána,Cser Kitti(1),Herczeg Kata(7/2).Csere: Anek Janka,Szabó Alexandra(2),Szalai Lili,Zsiga Réka(2) Somlai Viktória(1).

Hetesek:7/6 ill. 5/4
Kiállítás: 4perc ill. 12 perc.

Kiskós Kitti: ”Az első félidő közepéig fej fej mellett haladtak a csapatok (17.perc 8:6). Ezután a hazaiak gyors lerohanás gólokból magabiztos előnyt szereztek a félidő végére. A második félidő elején enerváltan kezdett a Körmend, a hazaiak már 11 góllal is vezettek (40.perc 22:11). A félidő közepétől magára talált a vendég gárda, zsinórban szerzett 7 góllal visszajött a mérkőzésbe. Ekkor észbe kaptak a hazaiak, változtattak játékukon, így az utolsó 10 percben felváltva estek a gólok, a hatalmasan küzdő vendégeket dicséret illeti.”