Körmendi DMTE – Egerszegi KK
32-20 (10-8)

Körmend: Anek Janka, Péter Sára (6), Őri Tünde (3), Zsiga Réka (2), Herczeg Kata (2), Benedek Ágnes (7), Varga Korinna (3), Horváth Diána (2), Bartik Janka (6), Stojcsics Viktória

Oláh Sándor:

“Fiataljaink a második félidei jó játékuknak köszönhetően nyertek, így őrzik 3.helyüket a bajnokságban!”

A 6 gólt szerző Péter Sára értékelte a mérkőzést:

„Szerintem nagyon jó mérkőzés volt. A felnőtt csapat veresége után mindenkiben nőtt a harci szellem és mindenáron győzni akartunk. Így is mentünk fel a pályára. Viszont szembe kellett néznünk egy „problémával”, a kapussal, aki a felnőtt meccsen is nagyon eredményes volt. Véleményem szerint mindenki megijedt tőle és nem is nagyon találtunk be a kapuba első félidőben. Nem adtuk fel és a félidőt szorosan 10-8ra zártuk. A második félidőben igazából nem tudni miért, vagy az ellenfél fáradt él és mi még bírtuk, vagy még jobban nyerni akartunk, de sikerült meglépnünk öttel, majd tízzel és tovább halmoztuk az előnyt. Sokak szerint a kapuscsere is közrejátszott. Így a végeredmény 32-20 lett.